Financování

  • nezávazná ústní rezervace na 24 hodin
  • rezervační smlouva ve výši 300.000,- Kč (při rezervaci domu a podpisu rezervační smlouvy převodem do 5ti dnů na projektový účet, do 30ti dnů se podepisuje SOSBK)
  • smlouva o smlouvě budoucí kupní (SOSBK), která již obsahuje podmínky kupní smlouvy. 
  • kupní smlouva se podepisuje po nabití právní moci kolaudačního rozhodnutí . Klient musí prokázat zajištění financování nemovitosti, tzn. vlastní prostředky jsou složeny na účet úschovy (notář, banka či advokát, projektový účet) a je uzavřena úvěrová a zástavní smlouva. Po podpisu kupní smlouvy se vkládá do katastru nemovitostí zástavní právo (pro hypoteční banku) a následně vlastnické právo ve prospěch kupujícího a teprve poté se uvolňuje k proplacení doplatek celé kupní ceny (za pozemek a stavbu). Stáváte se tedy vlastníkem nemovitostí, a až poté se uvolňují developerovi finance.
  • Financování klientských změn se řeší samostatným dodatkem ke SOSBK dle dohody s prodávajícím. Postupuje se individuálně podle typu, ceny a dostupnosti na trhu u objednaných nadstandardů.

Nabízíme Vám jednak služby našich partnerských finančních specialistů, notářskou úschovu, advokátní úschovu či vázaný účet u jednotlivých finančních institucí. Samozřejmostí je také právní servis. Nabízíme realitní služby při zajištění prodeje Vaší nemovitosti - v případě potřeby financování kupní ceny.